Biz Kimiz?

Grup Arge Enerji ve Kontrol Sistemleri, alanında uzman kişiler tarafından 2009 yılında kurulmuş bir ar-ge firmasıdır. Uzun yıllar enerji alanında edinilmiş olan saha ve ar-ge tecrübeleri neticesinde, reaktif enerji problemlerine kalıcı ve kesin çözüm üretebilmek adına ilk olarak 2009 yılında çıkarılan Smart SVC kompanzasyon sistemleri ile yakalamış olduğumuz başarıyı, her geçen gün artan yenilikçi ve kullanıcı dostu ürünlerimiz ile daha da ileriye götürmeye gayret ediyoruz.

Dünya geneli sınırlı miktarda olan enerji kaynaklarının kontrolsüzce hızla tüketilmesi, enerji verimliliğinin önemini daha da ön plana çıkarmaktadır. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakabilmek ve enerji israfının önüne geçebilmek adına çalışmalarımızda önceliğimizi bu alana veriyor ve bu değerleri dikkate alarak ürünler geliştiriyoruz. Bununla beraber üretim kalitemizi artırarak ve ülkemizi uluslararası düzeyde en iyi şekilde temsil edebilecek bir üretim ve ar-ge altyapısı için gerekli tüm adımları da atıyoruz.

Misyonumuz

Yerli ve milli üretimin bilincinde olarak, geliştirmiş olduğumuz ürünler ile ülke ekonomisine katkı sunmayı vatani ve vicdani bir borç biliyor ve geleceğin aydınlık Türkiye’sini inşa yolunda, teknolojiyi takip eden değil, üreten ve geliştiren bir firma olarak üzerimize düşen vazifeyi layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Enerjimizi üst seviyede tutarak, güvenilir ve şeffaf çalışma anlayışıyla hem ülkemizde hem de yurt dışında büyümeye odaklanmak ve benzersiz bir katma değer sağlamak öncelikli vizyonumuzdur.
Grup Arg Enerji Yönetimi
Grup Arge Hakkımızda

Neler Yapıyoruz?

Kompanzasyon

İşletmelerdeki reaktif enerji problemlerine, yenilikçi ve akıllı ürünlerimiz ile tam ve kalıcı çözümler üretiyor ve böylece işletmelerin reaktif enerji bedeli ödemekten kurtulmasıyla beraber üretim ve dağıtım altyapı maliyetlerinin azaltılmasına da katkı sağlamış oluyoruz.

Enerji Ölçümü ve Kontrolü

İşletmelerin enerji verimliliğini artırabilmek için, sağlıklı bir şekilde enerji ölçümlerinin yapılması ve uzaktan da kontrol edilebilir cihazlar ile anlık müdahale imkanı sağlayacak ürünler ile farklı çözümler sunmaktayız.

Enerji İzleme ve Yönetimi

İşletmelerdeki enerji sarfiyatının web tabanlı sistemler ile anlık olarak internet erişimi olan tüm cihazlardan izlenebilmesini ve gerektiğinde müdahale edilmesini sağlayan ürünlerimiz ile enerji yönetimini sağlamaktayız. Elektrik tüketimini izlemek için kullanıma sunulan sistemimiz, sürekli olarak geliştirilerek; doğal gaz, su, jeneratör izlenmesi gibi farklı hizmetleri de sunmaktadır…

Rakamlarla Biz

Alanında uzman personel sayımız, tamamlanmış projelerimiz ve uzun yıllara dayanan tecrübemizle sektörün öncüsü olmayı sürdürüyoruz.

0
+
Personel
0
+
Tamamlanan Arge Projesi
0
Yıllık Tecrübe
Grup Arge Hizmetler